Szynaka Motor Lubawa - Concordia Elbląg 1:1

Opublikowano:
W sobotnim meczu z Concordią Elbląg w 27 kolejce III ligi, Motor podjął walkę o trzy punkty.

W pierszej części meczu zawodnicy z Elbląga  częściej byli w posiadaniu piłki, byli dokładniejsi, ale  lubawska obrona dobrze się spisywała.

W 25  minucie lubawski bramkarz Karol Chodowiec sfaulował Kamila Graczyka  na polu karnym i sędzia podyktował rzut karny. Pewnym egzekutorem był  Daniel Ciesielski. Mimo utraty bramki  gospodarze grali w tym dniu dobry futbol, ale brak dokładności powodował, że nie potrafili zagrozić bramkarzowi gości.
Kiedy wydawało się, że pierwsza część  zakończy  się 0 :1, przypadek pomógł  lubawskiej drużynie zdobyć wyrównującą bramkę. Piłka odbiła się od sędziego i trafiła po nogi Jarosława Chodowca , który  pewnie wykorzystał  sytuację i strzelił  wyrównującą bramkę dla Motoru.

W drugiej połowie  obie drużyny miały kilka okazji do zdobycia  bramki, ale ani goście, ani gospodarze, nie wykorzystali  dogodnych sytuacji do zdobycia bramki.
Trenerzy Adam Boros  i Andrzej Błaszkowski dokonali zmian, ale wynik utrzymał się do końca spotkania. Pod koniec spotkania goście nie wykorzystali kilku okazji, podobnie jak Kamil Ludwiczak krótko po wejściu na boisko minimalnie chybił.

Komentarz:
Mimo chęci i momentami dobrej gry w wykonaniu gospodarzy ponownie zabrakło precyzji.
Obie drużyny pokazały dobry futbol, ale w przekroju całego spotkania lepsi byli gście. Gospodarzom pod koniec spotkania po raz kolejny,  jak gdyby zabrakło sił i nalezy się cieszyć ze zdobycia  jednego punktu.
Szkoda, że  lubawska drużyna w tym sezonie na własnym boisku nie wygrala żadnego meczu i do końca rozgrywek jej obecność w III lidze będzie stała pod znakiem zapytania. (mz)

Komentarze

Ktos
Do Z miłości do Fachowości. Z tego co mi się wydaje to nie masz pojęcia o czym piszesz. W sprawie szkolenia w naszym klubie zmieniło się bardzo dużo, ale na efekty trzeba poczekać. Najpierw się zorientuj jak wygląda sytuacja a dopiero później dyskutuj!!!
(2011-06-06 16:10:28)
Mlks
gonicha nie jest taki zły;] w kazanicach by siedział na ławce głowe daje:} a błaszkowski jest już po rozmowie z drwecą wiem bo tam gram
(2011-06-02 14:40:32)
Sd
Z miłości do fachowości ma racje. Tu nie chodzi o długi kibic. Widzę, że czytanie ze zrozumieniem u ciebie leży. Chodzi o podejście do pewnych spraw profesjonalnie nawet gdy klub leży już finansowo, a oni grają i są z tego dumni. A u nas szkoda gadać!
(2011-05-30 13:42:55)
Kibic
Akurat porównanie do zespołu z Iławy nie jest najlepszym wyborem. Długi, odejścia kluczowych zawodników w trakcie sezonu i po raz kolejny widmo rozwiązania klubu ze względów finansowych to chyba wystarczające argumenty, dla których nie powinieneś zatroskany kibicu porównywać Motoru do klubu z Iławy.
(2011-05-30 09:55:06)
Z miłości do Fachowości
Od jakiegoś czasu obserwuję sytuację w klubie. Przyznam, iż wygląda ona miernie .Fakt, że Motor jeszcze gra w tej śmiesznej 3 lidze to zasługa jedynie pieniędzy, a nie ciężkiej pracy z młodzieżą czy też mądrego prowadzenia klubu.

Podam przykład iławskiego Jezioraka. Tam jest biednie ale zawsze z ambicją, pomysłem, smakiem i pewnym wysokim poziomem sportowym i intelektualnym. Przykład szkolenia młodzieży. W 1 zespole 3/4 składu to wychowankowie, którzy z dumą i oddaniem , także pasją chcą grac w tym klubie. U nas w tej kwestii totalna amatorka.

2 Sprawa w Iławie PRIORYTETEM jest FACHOWE szkolenie młodzieży.Celowo wyróżniłem słowo Fachowe bo u Nas to albo zatrudni się człowieka, który podchodzi do tego jak do zła koniecznego albo nie ma zielonego pojęcia o FACHOWOŚCI danego zawodu.
Po 3 Klubem znad Jezioraka RZĄDZĄ ludzie z wizją i pewną kulturą osobistą. A u Nas sielanka na wesoło, byle gardło nie było suche.
Tu nie chodzi teraz żeby krytykować, tu chodzi o zrozumienie pewnych spraw.Znalezienie rozwiązania, także odpowiednich ludzi, którzy wyrzucą z Nas wreszcie ten zaściankowy nawyk bycia gorszymi pod każdym względem od innych.Pozdrawiam i liczę, że będzie jeszcze u Nas kiedyś normalnie. (I nie kojarzyć z hasłami PO)
(2011-05-29 22:31:25)
Kibic
Do BRAT ty to chyba koleś z innej planety jesteś,byłem na meczu i faktycznie Karol popełnił błąd,ale tak naprawdę spisywał się dobrze.

A we wcześniejszych meczach kilka razy nam tyłek ratował.A ty tylko piszesz,żeby coś napisać.A tak naprawdę to pewnie nawet piłki nie umiesz kopnąć
(2011-05-29 22:15:23)
Kibic
To są kpiny najpierw rezygnuje z gry Zglenicki,Kaminski a za chwile kłosowski,a teraz na ławie sadza Lesniewskiego.Ilu zawodników pozbedzie sie trener zanim prezes otworzy oczy.

Kibiców na meczach mozna policzyc wzrokowo a przeciez miało byc ich sporo ,pikniki rodzinne itp...tak zapewniał prezes}wiec ja sie pytam gdzie to wszystko jest Panie prezesie,pomijając juz obietnice ze bedą grali chłopacy z lubawy,a jak sie okazuje trener zrobił zbieranine z warmi , mazur i okolicznych wsi
(2011-05-29 20:09:01)
Brat
Oczekuje tego że w następnym spotkaniu nie znajdzie się na bramce Karol Chodowiec.
(2011-05-29 19:19:58)
Kibic1
Panie ,,B...." mam pomysł... Bazylego dajesz na lewej obronie, Goniszewski gra w podstawie to i pan niech się przebierze i zagra na szpicy. Będzie cyrk w komplecie. Kto na lewej obronie wystawia bramkostrzelnego napastnika , a w pierwszym składzie Goniszewskiego , który w Juniorach nie dawał rady ??:) Podaj się pan do dymisji bo i tak już wystarczająco dużo drużyn z ligi spuściłeś. Wstydu pan nie masz.
(2011-05-29 02:55:41)
Olo
Byłem i widziałem nie zgodzę się aby w tym meczu lepszą drużyną byli goście raczej z minimalną przewagą stawiam na grę naszych piłkarzy. Fakt precyzji brakowało.
(2011-05-28 23:54:19)