I liga wojewódzka juniorów: Motor Lubawa - Constract Lubawa (0:1) 1:1

W niedzielę 9 października na bocznym boisku Stadionu Łazienkowskiego w Lubawie Juniorzy I ligi wojewódzkiej A1 grupy 2 rozegrali 5 kolejkę. Tak się złożyło, że doszło do spotkania  derbowego między Motorem Lubawa i Constractem Lubawa.

Pierwszą  bramkę w tym spotkaniu zdobyli goście z Constractu po bramce Wiktora Kamińskiego, który pięknym strzałem przelobował  dobrze broniącego Oskara Jackiewicza. Goście mieli w pierwszej połowie kilka dogodnych sytuacji do podwyższenia wyniku, ale  drużyna trenera Pawła Korpalskiego umiejętnie się broniła i nie pozwoliła na zdobycie kolejnych bramek. Trenerem juniorów  Constractu Lubawa jest były zawodnik Motoru Lubawa - Igor Szczepański.

W drugiej połowie obraz gry się zmienił, gospodarze drużyna Motoru Lubawa uspokoiła grę, gra się wyrównała. Gospodarze wykorzystali  okazję i zdobyli  bramkę doprowadzając do remisu po golu bezpośrednio z rzutu rożnego Jakuba Szczepańskiego. W drugiej połowie w bramce gospodarzy nastąpiła zmiana. W miejsce Oskara Jackiewicza wszedł Julian Senkowski.

Spotkanie juniorów zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Sędzią głównym spotkania był Leszek Podliński. Podczas spotkania obecny był trener IV ligowego GKS Wikielec - Damian Jarzembowski, który bacznie obserwował swoich wychowanków.

W następnej kolejce Motor zmierzy się z Huraganem Morąg - liderem tabeli, a Constract podejmie Concordię Elbląg. (mz)