Mazovia w Legionowie

5 maja 2011 w Legionowie została rozegrana czwarta edycja Mazovii. Kolarze ścigali się po typowej dla tego cyklu trasie, która tym razem była nieco szybsza. Dystanse były trochę krótsze niż na poprzednich etapach i wynosiły odpowiednio: Giga - 78 km, Mega - 48 km, Fit - 23 km i Hobby - 6 km.

Na starcie maratonu stanęło prawie 1200 zawodników wśród których byli także mieszkańcy Ziemii Lubawskiej. Nadal bardzo dobrą formę prezentuje Paweł Kowalkowski, który zameldował się czwarty na mecie, a w swojej kategorii wiekowej stanął na drugim stopniu podium. W klasyfikacji generalnej w kategorii M2 Paweł jest pierwszy. Z zawodników nowomiejskich najlepszy start zaliczył Piotr Patalon. Wygrał w kategorii M4, a na 14 miejscu  przekroczył linię mety spośród 493 startujących. Z klubu lubawskiego nie zawodzi jak zwykle Michał Kowalkowski, który był 6 w swojej kategorii wiekowej. Gratulujemy!

Pełne wyniki zawodników LKK Ziemia Lubawska, GKL - Aga Team i Centrum Rowerowe Olsztyn: