"Kotki" i "Delfinki" z P.N. "Bajkolandia" w Lubawie w ogrodzie przedszkolnym

Opublikowano:

Czy na dworze jest czysto? -oto jest pytanie! Odpowiedzi na temat porządku wokół nas szukały przedszkolaki z Przedszkola Niepublicznego "Bajkolandia" w Lubawie z grup „Delfinki” i „Kotki”.

Jak wiadomo nauka przyswajana jest poprzez zabawę, dlatego dzieci udały się z misją do ogródka przedszkolnego. Cóż tam zastały? Trawka naszego ogródka piękna i zielona, bez żadnych papierków! Zabawki w piaskownicy poukładane po zabawie i oczyszczone z piasku.

Wszystko miało tu swoje miejsce! Plac zabaw, na którym uwielbiamy spędzać czas zapraszał do zabawy. Tu również było schludnie. Na terenie przedszkola dzieci znalazły kosze. To dzięki    segregacji śmieci i wrzucaniu ich do odpowiednich pojemników można cieszyć oczy pięknymi widokami na terenie naszego przedszkola.

Dzieciom nie pozostało nic innego jak korzystać z cudownej pogody i cieszyć się zadbanym placem zabaw. Pamiętajmy, że dbanie o czystość dotyczy każdego z nas.Zwykłe nawyki segregowania śmieci, porządkowania terenu wokół nas umilają nam codzienne życie i ułatwiają funkcjonowanie. Na koniec misji przedszkolaki przyznały dużą, uśmiechniętą e@motkę symbolizującą nienaganną czystość jaka panuje wokół naszego przedszkola.

Materiał: Przedszkole Niepubliczne ;Bajkolandia; w Lubawie