Porażka Motoru Lubawa w springu derbowym. Dziś o 14.00 drugi sparing w Lubawie

Opublikowano:

MLKS Motor Lubawa przegrał w pierwszej grze kontrolnej z KS Constract 1:2. Bramkę dla lubawian zdobył Radosław Gajewski.

"Myślę, że był to bardzo pożyteczny sparing dla obu drużyn, toczony w bardzo szybkim tempie i bardzo dobry dla widza. Do zmian, które przeprowadziliśmy prowadziliśmy 1:0 po pięknej akcji braci Szymańskich i wykończeniu Gajona. Po zmianach i z upływem czasu gospodarze zaczęli wyraźnie dominować na boisku. Widać, że oni są w ciągłym treningu, a my dopiero zaczęliśmy przygotowania. Zabrakło dzisiaj jeszcze Andrzeja Skindla, Filipa Fafińskiego, Filipa Rucińskiego oraz jeszcze przez dłuższy czas będzie brakowało Szymona Modrzewskiego co też było widoczne w dzisiejszej grze. Myślę, że potrzebujemy jeszcze dwóch zawodników, jednego do środka pola, a drugiego na skrzydło." - Krzysztof Malinowski

Już w najbliższą sobotę o godzinie 14 na bocznym boisku Stadionu Łazienkowskiego Motor podejmie Wkrę Żuromin, serdecznie zapraszamy.

Constract Lubawa rozegrał  już drugi sparing  w tym sezonie. Bramki dla  Constractu zdobyli: Nikodem Sobolewski i Oskar Dmochewicz.

Zawodnicy oraz zarząd klubu Constract Lubawa podziękowali za wieloletnią grę Mateuszowi Erdmanowi. Nasz król sucharów zakończył wieloletnia przygodę z piłką. 

źródło FB MLKS Motor i Constract