Constract Lubawa z czterobramkową zaliczką! Dziś rewanż w Grabowie. Początek spotkania o godzinie 17:00

Znakomite spotkanie rozegrali podopieczni Dawida Mederskiego w Miłomłynie, pokonując tamtejszą Tęczę aż 4:0 w pierwszym meczu barażowym o awans do Ligi Okręgowej. Rewanżowe spotkanie odbędzie się w środę na stadionie w Grabowie. Początek spotkania o godzinie 17:00.

Losowanie baraży nie wydawało się dla Konstruktorów szczęśliwe, gdyż zespół trafił na teoretycznie najmocniejszego możliwego przeciwnika. Jednak to samo przed pierwszym spotkaniem mogli powiedzieć kibice Tęczy Miłomłyn. Pierwsze spotkanie obu zespołów pokazało dużą przewagę naszego zespołu. Nie zawiodła również skuteczność pod bramką przeciwnika.

Wynik spotkania otworzył już w 2. minucie król strzelców Klasy A – Alan Klimek. Ten sam zawodnik podwyższył wynik spotkania na 2:0 na początku drugiej połowy. Chwilę po tym golu gospodarze musieli grać w dziesięciu. W 59. minucie drugą żółtą kartkę otrzymał Wojciech Kowalkowski. Constract starał się kontrolować boiskowe wydarzenia i utrzymywać korzystny wynik pierwszego spotkania. Gdy rywale stopniowo tracili siły i starali się bardziej zaryzykować, Konstruktorzy zadali dwa „kończące ciosy”. W doliczonym czasie gry najpierw do siatki rywali trafił Jakub Lendzionowski, a chwilę później wynik spotkania na 4:0 ustalił Oskar Dmochewicz – który w zeszłym tygodniu podpisał profesjonalny kontrakt z drużyną futsalową KSC.

Tym samym Constract przystąpi do rewanżowego meczu z czterobramkową zaliczką. Zapraszamy kibiców na środowy rewanż w Grabowie, po którym – mamy nadzieję – będziemy się cieszyć z awansu!