Granica Kętrzyn - Motor Lubawa (1:0) 1:0

Piłkarze IV ligi rozgrywają dwa ostatnie pojedynki w tym sezonie. Drużyna Motoru Lubawa po ostatnim  spotkaniu na własnym boisku uległa liderowi tabeli 1:3. Dziś w 29 kolejce zmierzyła się z kolejną groźną drużyną z czołówki - Granicą Kętrzyn, która plasuje się na 5 miejscu w tabeli.

Zadanie dla gości - drużyny z Lubawy było trudne, aby urwać chociaż jeden punkt  dobrze grającym gospodarzom, choć w ostatnim spotkaniach Granica zremisowała z Dobrym Miastem i Jeziorakiem Iława.

Motor w drugiej części sezonu gra w kratkę. Widać brak Szymona Modrzewskiego - napastnika, który w tej rundzie już w pierwszym spotkaniu doznał kontuzji i to pokrzyżowało plany szkoleniowcom Motoru.

Gospodarze w pierwszej połowie zdobyli bramkę po golu Tomasza Bobrowskiego i do przerwy taki wynik się utrzymał.

W drugiej połowie mimo zmian w drużynach, wynik nie zmienił się. Gospodarze po  trzech porażkach w lidze, zdobyli komplet punktów. Drużynę Motoru czeka jeszcze  jedno spotkanie na zakończenie sezonu, a rywalem będzie Polonia Lidzbark Warmiński. (mz)