XVI Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie

Opublikowano:

3 maja 2011 na ulicach Lubawy odbyło się XVI Ogólnopolskie Kryterium Kolarskie o Puchar Burmistrza Lubawy i Przewodniczącego Gminnego Zrzeszenia LZS. Organizatorem zawodów był Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz klub kolarski LKK „Ziemia Lubawska”

Lubawski klub najlepiej reprezentowała Zuzanna Skubaja wygrywając wyścig w kategorii młodziczek. O podium otarł się Henryk Dembiński, który w kategorii masters był czwarty. Pierwsze miejsce w kategorii junior młodszy zajął wychowanek lubawskiego klubu Błażej Sas, reprezentujący obecnie ALKS ''Stal'' Grudziądz.

Tegoroczne kryterium obyło się bez kraks i wypadków, a za zabezpieczenie trasy należą się podziękowania lubawskim strażakom. Pod względem sportowym i organizacyjnym była to jak zwykle udana impreza, a tylko nie dopisała pogoda. Tym bardziej należą się słowa uznania za wytrwałość nielicznie zgromadzonym kibicom. Na zakończenie wylosowano nagrody dla kibiców. Nagrodę główną w postaci roweru, wylosował Radek Gajewski. (mz)

>>>pełne wyniki z zawodów

Reportaż z portalu www.lubawa.net

 

 

Komentarze

Kibic
Super kryterium. Jedyne co mnie zaciekawiło czy policja nie jest odpowiedzialna za jak najlepiej zabezpieczenie trasy. Policjant na ulicy poznańskiej puszczał samochody wprost pod kolarzy gdy został upomniany przez pilota wyścigu (troszkę za młody ten pilot pewnie jakiś przypadkowy) policjant opdowiada że on sie ma zająć swoją robotą.

A te samochody które on puszczał na droge nie dość ze zagrażały kolarzom a także i pilotowi gdyż wiele razy musiał hamować przez te auta.
Myślę ze tak nie zachowuje sie policja. Oni byli pomagać a ten jeden policjat udowodnił ze jest tylko poprzeszkazdać.
(2011-05-04 10:33:13)
Zawodnik z Grudziądza
Dziękuję portalowi za bardzo szybkie zamieszczenie fotorelacji z kryterium.Do zobaczenia w przyszłym roku.
(2011-05-04 00:14:53)