Ale za to niedziela… Constract II Lubawa w II lidze futsalu!

Do tytułu należy dodać słowo „chyba”. Faktem jest, że nasz zespół rezerw wykonał zadanie i w niedzielę pokonał w Solcu nad Wisłą miejscową Victorię 3:12. Tym samym zapewnił sobie miejsce premiowane awansem do II ligi futsalu.

Choć wynik w tym meczu otworzyli gospodarze, to podopieczni Dawida Mederskiego rozkręcali się z każdą minutą. Gdy wreszcie rozwiązali worek z bramkami, już do przerwy zapakowali ich rywalom aż 6. Po przerwie sygnał do ataku dał grający trener, trafiając na 7:1. Do końca meczu widzieliśmy dużą przewagę naszego zespołu. Na koniec na tablicy wyników widniał wynik 3:12.

PZPN wciąż nie rozstrzygnął losów meczu, którzy się nie odbył. Konstruktorzy mieli zmierzyć się z Nowymi Technologiami Łódź, jednak rywale najpierw długo nie komunikowali się z nami odnośnie organizacji meczu, następnie przesłali informację, że przyjadą i zagrają na niebiesko. Chwilę później, że jednak na mecz się nie wybierają…

Mimo wszystko jednak w pierwotnym komunikacie otrzymaliśmy informację, że do awansu wystarczy być w gronie dwóch najlepszych drużyn grupy barażowej. Zwycięstwo w Solcu nad Wisłą gwarantuje Konstruktorom spełnienie tego warunku. Czekamy więc na wiążący sygnał z centrali.

Vicotria Solec 3:12 Constract II Lubawa

Bramki: Jabłoński, Kwiecień, Kurys – J.Okuniewski, Dmochewicz (dwie), Szałkowski (dwie), Dereszewski, Mederski, Banach (dwie), Maj (dwie), Klimek

źródło: KS Constract