Olimpia II Elbląg - MLKS Motor Lubawa (2:1) 4:3

Piłkarze IV ligi rozgrywają 25 kolejkę spotkań. Motor Lubawa po ostatnim dobrym spotkaniu na własnym boisku pokonał Błękitnych Orneta 3:1, wyjechał do Elbląga, aby zmierzyć się z rezerwami Olimpii Elbląg. Olimpia II Elbląg w ostatnim spotkaniu uległa 2:1 DKS Dobre Miasto, wcześniej przegrała z Jeziorakiem Iława 0:2 i zajmuje aktualnie 11 miejsce w tabeli.

Spotkanie w Elblągu rozpoczęło się dobrze dla drużyny z Lubawy, która po golu Romana Śnieżawskiego w 24 minucie objęła prowadzenie.
Gospodarze jednak po kilku minutach wyrównali na 1:1 (30'). Końcówka  pierwszej połowy należała do gospodarzy i w 45 minucie z rzutu wolnego zdobywają bramkę prowadząc do przerwy 2:1.

Po przerwie gospodarze  w 50 minucie  zdobywają kolejną  bramkę na 3: 1 i  drużyna gości jest w trudnej  sytuacji, aby przy takiej  grze pokonać  uskrzydloną  drużynę  z Elbląga.Po przerwie gospodarze  w 50 minucie  zdobywają kolejną  bramkę na 3: 1.Drużyna gości jest w trudnej  sytuacji, aby przy takiej  grze zdobyć  bramkę.
 Trener  Krzysztof Malinowski,  widząc  nieporadność  swoich zawodników  dokonuje zmian w drużynie ; Gajewski  wszedł za Kuczyńskiego,Ruciński za  Pawła Ewertowskiego i za Zdunka wszedł Igor Chyżyński.

Jak się okazało zmiana tych zawodników, zmieniła obraz  gry w tym spotkaniu. Radek Gajewski  zdobywa  w 72 minucie bramkę  i kilka minut  ponownie  doprowadzając  do remisu 3: 3. Końcówka  mimo ambicji i woli walki  gości, należała do gospodarzy  i  w 88 minucie  zdobywają  kolejną bramkę  na 4: 3.

W  doliczonym czasie  gry Damian  Gerka otrzymuje  drugą żółtą kartkę w konsekwencji czerwoną i opuszcza  boisko. W spotkaniu padło aż siedem bramek,szkoda tylko,że nie udało się zdobyć  choćby jednego punktu w dniu dzisiejszym w Elblągu drużynie z Lubawy bo na to zasłużyła. (mz) i  Jędrek Świątkowski