XXVIII Memoriał H.Boreckiego i E.Wojdy w zapasach z udziałem zawodników z Lubawy

W dniu 07.05.22 w Żukowie odbył się kolejny zapaśniczy turniej XXVIII Memoriał H.Boreckiego  i E.Wojdy w którym wzięli udział zawodnicy z trzech województw. Pomorskie, Wielkopolskie i Warmińsko-Mazurskie.

Zawodnicy Sokoła Lubawa z Żukowa wracają z trzema medalami oraz ogromem doświadczeniem.  W kat 32 kg Bartosz Sienkiewicz zdobywa brązowy medal  w tej samej kategorii Oliwier Waśniewski uplasował się za podium. W kategorii 35 kg nasz najmłodszy zawodnik Robert Karczewski przegrał swój pojedynek o 3 miejsce i ostatecznie zdobywa 5 miejsce w turnieju. Filip Gorczyc w swoim pierwszym starcie został sklasyfikowany na 9 miejscu w kat. 41 kg.

W kategorii 47 kg Szymon Pokojski zdobywa brązowy medal W kategorii 50 kg. Oliwier Laskowski oraz Tymoteusz Kiljański musieli uznać wyższość swoich rywali w walce o brązowy krążek i zdobywają piąte miejsce. Mateusz Pokojski w kat.35 kg w grupie młodzików zdobywa brązowy krążek Gratulacje dla wszystkich za ambitną postawę oraz powodzenia i wytrwałości w dalszej drodze zapaśniczej.