Jeziorak Iława - Motor Lubawa 0:0

Opublikowano:

Dziś w Iławie odbyło się  piłkarskie wydarzenie! O godzinie 13:00 rozpoczęły się derby powiatu, w których Jeziorak Iława zmierzył się z Motorem Lubawa. Mecze pomiędzy Jeziorakiem Iława a Motorem Lubawa zawsze cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem, obfitowały w piękne akcje, walkę o każdy metr boiska, doping kibiców obu ekip, a także w piękne gole. 

Niestety w dniu dzisiejszym zawiodła drużyna Jezioraka Iława. Po słabej grze ​Motor  Lubawa cały mecz bardzo umiejętnie bronił się, kontratakował i kontrolował spotkanie. Mimo kilku zmian w obu drużynach, nie padła żadna bramka. Motor remisuje na boisku w Iławie 0:0. Po dzisiejszym spotkaniu Jeziorak Iława spadł na 4 pozycję w tabeli IV ligi.

Po meczu udało nam się chwile porozmawiać z trenerem Motoru Lubawa Krzysztofem Malinowski, który podsumował dzisiejsze spotkanie krótko:
- Założyliśmy sobie w dniu dzisiejszym taką taktykę, aby była skuteczna. Cieszy postawa zawodników, że potrafili zagrać na właściwym poziomie, tak jak sobie przed meczem zakładaliśmy.

(mz)
foto Jędrek Świątkowski