MMP U-19 w Futsalu: Constract Lubawa - Gwiazda Ruda Śląska. Brązowy medal dla Gwiazdy Ruda Śląska po serii rzutów karnych

Za chwilę ostatni mecz drużyny Constractu Lubawa w walce o brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Polski w Futsalu. Rywalem jest drużyna Gwiazdy Ruda Śląska. Gwiazda Ruda Śląska to nasz rywal z fazy grupowej. W ostatnim spotkaniu padł wynik remisowy 2:2. Jak będzie teraz, zobaczymy?

W meczu o medal już w 3 minucie Oskar Dmochewicz był bliski zdobycia bramki, ale bramkarz  gwiazdy Paweł Mieszczanin - chyba najlepszy zawodnik tej drużyny broni doskonale. 5 minuta  doskonała okazja, ale Banach za dużo dryblował i obrońcy przejęli futsalowkę. Pierwsza połowa kończy się bezbramkowo.

Na początku 2 połowy Mieszczanin uratował ponownie drużynę Gwiazdy Ruda Sląska z opresji. Oskar Dmochewicz wpisuje się na listę strzelców w 2 minucie drugiej połowy.

6 minuta piękna akcja Constractu i ponownie Mieszczanin broni. 7 minuta Szałkowski mógł strzelić do pustej bramki, ale zdecydował się na rajd lewą stroną z którego nic nie wyszło. 11 minuta drugiej połowy, Grzywaczewski po podaniu bramkarza Pawła Mieszczanina i wyrównuje  na 1:1. Na 20 sekund przed końcem Szymon Licznerski mógł zdobyć bramkę, ale niestety nie udało się. Rzuty karne zdecydowały o brązowym medalu.

Po fantastycznej obronie rzutów karnych bramkarza Gwiazdy Ruda Śląska Piotra Mieszczanina, który w pierwszym i drugim meczu z Constractem zdecydował o medalu. Constract Lubawa zdobył 4 miejsce w turnieju po rzutach karnych. W dzisiejszym spotkaniu bardzo dobrze prezentował się Oskar Dmochewicz, a zawiedli inni bardziej doświadczeni zawodnicy. Brawa dla zawodników trenera Damiana Jarzembowskiego i  jego drużyny za dostarczenie wielu kibicom emocji.