Seniorzy Motoru Lubawa wysoko pokonali Delfin Rybno w meczu kontrolnym

Opublikowano:

W sobotę prawie w samo południe na boisku w Iławie Motor podejmował Delfin Rybno (liga okręgowa) i zwyciężył 10:2. Bardzo wysoki wynik i dobra gra lubawskiego zespołu napawa optymizmem. Bramki zdobyli: Cezary Sobolewski X3, Radosław Gajewski X2, Adrian Zasuwa, Roman Śnieżawski, Mateusz Szymański, Grzegorz Ewertowski oraz Łukasz Goździejewski.

O meczu rozmawialiśmy z trenerem Motoru Lubawa Krzysztofem Malinowskim, który powiedział: Jeśli chodzi o sparing to bardzo dużo pozytywów, jednak martwią kontuzje które mamy w zespole. Dalej nie grają Szymon Modrzewski oraz Bartosz Kuczyński, w ostatnim sparingu nie grał Damian Kościński, który również jest kontuzjowany. Do tej grupy po sobocie dołączył Roman Śnieżawski i mamy nadzieję, że kontuzja okaże się mniej groźna niż wygląda.

Zapytaliśmy o sparingi  na Stadionie Łazienkowskim.
Niestety nie jest to takie proste, wszystko zależy od pogody. Jeśli warunki pogodowe pozwolą, możliwe że dopiero tydzień przed ligą - zakończył trener. 

Skład:

Jędrzejewski (30' Olejniczak), Ruciński, Józefowicz, Chyrzyński, Gerka, Dąbkowski, Zasuwa, Zdunek, Śnieżawski, Sobolewski, Gajewski oraz Ewertowski P., Ewertowski G., Zelmański, Goździejewski, Januszewski, Szymański.

FB Motor Lubawa i mz
foto Jędrek Świątkowski