Constract Lubawa z I miejsca w grupie jutro gra w ćwierćfinale MMP U-17 w Chorzowie

Zakończyło się trzecie spotkanie młodych konstruktorów podczas MMP U-17 w Chorzowie. Po  dwóch zwycięstwach: z Okocimski Brzesko 3:0 i 5:1 z Piastem Gliwice, awansowali do dalszej fazy.
O godz. 21.00 zmierzyli się z drużyną Red Dragons Pniewy. Konstruktorzy wiedzieli, że są już w kolejnej fazie rozgrywek, ale mimo to od początku grali ładnie i po 2 minutach bramkę zdobył Oskar Dmochewicz. Gra była bardzo ciekawa, ładne akcje, lubawianie dominowali na parkiecie. W 20 minucie drugiego gola zdobył Artur Draśpa.

Konstruktorzy zajęli I miejsce w grupie i jutro zmierzą się w ćwierćfinale z Bór Regut - drużyną, która zajęła II miejsce w grupie C. Z grupy D awansowała także drużyna Okocimski Brzesko.

Jutro o godz. 12.00 mecz naszych zawodników. Dziękujemy za awans zawodnikom oraz trenerowi  Damianowi Jarzembowskiemu i czekamy na kolejne spotkania. (mz)