MMP U-17 Constract Lubawa - Piast Gliwice (2:0) 5:1

Trwają Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w Futsalu w Chorzowie U-17. Drużyna Constractu Lubawa gra w grupie D. W dniu wczorajszym drużyna z Lubawy pokonała Okocimski Brzesko 3:0, a w dniu dzisiejszym o godz. 13.30 zmierzyła się z Piastem Gliwice, który wczoraj uległ Red Dragons Pniewy 0:1.

Na początku spotkania pada pierwsza bramka dla konstruktorów po golu Kamińskiego. Kontuzji palca nabawił się bramkarz Hubert Zadroga. W 10 minucie zawodnik gości Nadziałek wykluczony z gry za brutalny faul na zawodniku Constractu. Chwilę później kolejny zawodnik Piasta Gliwice otrzymuje czerwoną kartkę za niesportowe  zachowanie i w końcówce pada druga bramka dla Constractu po golu Licznerskiego.

W 13 minucie gry Oskar Dmochewicz zdobywa trzecią bramkę dla Constractu Lubawa. W 15 minucie pada kolejna bramka - samobójcza po błędzie bramkarza z Gliwic. Dwie minuty później Piast Gliwice zdobywa bramkę dla gliwiczan jest 4:1. W końcówce trener Constractu Lubawa Damian Jarzembowski daje zagrać młodym  zawodnikom. W 19 minucie Skolut strzela rzut karny, ale nie trafia na bramkę Macieja Kordalskiego. 21 minuta 5:1 po ponownym golu Szymona Licznerskiego. Spotkanie kończy się zwycięstwem Constractu 5:1.

W dniu dzisiejszym o godz. 21.00 drużyna z Lubawy zmierzy się z Red Dragons Pniewy. (mz)