Rekord Bielsko Biała SSA - Młodzieżowym Mistrzem Polski w kategorii U-15 w turnieju w Lubawie. ZDJĘCIA

Od piątku w hali sportowej w Lubawie przy ulicy Św. Barbary odbywał się turniej finałowy Młodzieżowych Mistrzostw Polski kategorii U-15 chłopców. W finałach wystartowało 15 drużyn z całej Polski wyłonione w dwu fazowych eliminacjach. Tytułu Mistrzowskiego broniła drużyna Rekord Bielsko-Biała SSA, a gospodarzem turnieju był  klub Constract Lubawa, który w dniu wczorajszym odpadł w fazie eliminacyjnej.

W finale zmierzyły się drużyny GLKS Wilkowice z obrońcą tytułu drużyną Rekordu Biała. Po ładnej grze jak na finał przystało, zgodnie z przewidywaniami zwyciężyli obrońcy tytułu - drużyna z Bielska 1:2.

W walce o brązowy medal, Stal Rzeszów pokonał Junior Hurtap Łęczycę 4:3. Warto podkreślić, że młoda drużyna z Lubawy w meczu grupowym zremisowała 1:1 z GLKS Wilkowice. Najskuteczniejszym strzelcem turnieju został zawodnik Rekordu Bielska Biała - Kacper Oszek. Najlepszy zawodnik całego turnieju - Kacper Golda Stal Rzeszów. Wojciech Zborek z Rekordu Bielsko Biała został najlepszym bramkarzem.