MMP U-15 grupa D: Constract Lubawa - APPN Stal Mielec (0:0 ) 0:1

Po wysokim zwycięstwie drużyny GLKS Wilkowice nad drużyną Progres Warszawa 5:0 w grupie D, w której gra gospodarz mistrzostw Constract Lubawa w meczu decydującym o awansie spotkały się drużyny APPN Stali Mielec i Constract Lubawa.

Stal Mielec pokonała GLKS Wilkowice 4:1 i drużynę Progres Warszawę 3:1. Drużyna  Constractu pokonała Progres Warszawa 1:0 i zremisowała w dniu dzisiejszym z GLKS Wilkowice.

Drużyna gospodarzy, aby awansować musiała ostatnie spotkanie wygrać lub  zremisować. Pierwsza połowa była dziwna. Drużyna Stali Mielec grała w defensywie pewna pierwszego miejsca w grupie, a gospodarze próbowali zdobyć bramkę. W 4 minucie kapitan Samuel Grubalski strzela, bramkarz gości broni. Gospodarze grają ofensywnie, a stal Mielec czekała na kontrę. Pierwsza połowa zakończyła się  bezbarwnie grą obu drużyn wynikiem 0:0.

W drugiej połowie gra przebiegała podobnie, ale w 22 minucie Kacper Wołowiec z połowy boiska zdobywa bramkę dla Mielczan, która jak się później okazało zdecydowała o losach meczu. Na 5 sekund po 3 faulu, gospodarze stoją przed szansą  zdobycia wyrównującego gola, ale Samuel Grubalski z rzutu przedłużonego strzela i bramkarz gości broni. Constract Lubawa odpada w fazie eliminacyjnej zajmując  trzecie miejsce w grupie. Najlepszym zawodnikiem tego meczu był zdobywca bramki Kacper Wołowiec

Dziękujemy młodym zawodnikom Constractu Lubawa i trenerowi Damianowi Jarzembowskiemu za walkę. Szczęście było blisko, ale niestety nie udało się. Wszystko jeszcze jest przed Wami!