XVIII Edycja Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

Opublikowano:

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XVIII Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa. Liga rozgrywana będzie w Gminnej Hali Sportowej w Byszwałdzie.

Zapisy z nazwą drużyny (składy imienne w późniejszym terminie) przyjmowane będą do piątku 12 listopada 2021 r. (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email lzs@gminalubawa.pl . Wpisowe/kaucja do rozgrywek 200 złotych.

Termin i forma spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie omówiony sposób przeprowadzenia ligi ustalony będzie po upływie terminu zgłoszeń. W związku z obecną sytuacją epidemiczną liga rozgrywana będzie przy zaostrzonych zasadach sanitarno - epidemiologicznych  i ograniczeniach.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach. Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 12 zespołów (pierwszeństwo udziału w lidze mają koła LZS, które czynnie biorą udział w rozgrywkach trawiastych)

LZS Lubawa 
foto archiwum elubawa