I runda WPP. Motor i Constract Lubawa awansowały do dalszej fazy

W dniu wczorajszym rozegrano I rundę WPP. Piłkarze Motoru Lubawa pokonali w rzutach karnych 4:5 LKS Płomień Turznica, po dogrywce 1:1. Pierwszą bramkę zdobyli goście, a drużyna Motoru  wyrównała w drugiej połowie po bramce samobójczej. Po 120 minutach gry nie wyłoniono zwycięzcy i decydowały rzuty karne. Tu IV ligowcy z Lubawy okazali się lepsi. Damian Kościński bramkarz Motoru obronił karny i drużyna awansowała do dalszej fazy.

Constract Lubawa wygrywa z Ossa Biskupiec 4-0 (1-0) po ładnym, ciekawym spotkaniu zwłaszcza w drugiej połowie. Ossa Biskupiec to drużyna klasy okręgowej, która w rozgrywkach A klasy na boisku  w Grabowie pokonała Constract Lubawa. Tym razem byli bez szans z coraz lepiej prezentującym się przed sezonem zespołem Constractu. Bramki dla gospodarzy zdobyli: 2x Alan Klimek, Paweł Ossowski, Igor Szczepański.

Trzecia nasza drużyna PFT Drewneks Sampława po ciekawym i ładnym widowisku uległa 3:5  finaliście ostatniego turnieju drużynie Olimpii Olsztynek. (mz)