PIERWSZY PRZEDSEZONOWY TRANSFER W MOTORZE LUBAWA

Opublikowano:

Szymon Modrzewski, który jest wychowankiem naszego klubu ponownie będzie reprezentował nasze barwy. Szymon może okazać się dużym wzmocnieniem naszego zespołu, jego nominalna pozycja to napastnik. "Szymon może grać na wszystkich pozycjach w ofensywie".

Od jakiegoś czasu starałem się go namówić na powrót i tym razem mi się to udało. Przez dwa ostatnie sezony zawodnik grał bardzo mało, a w takim wieku musi grać. Mam nadzieję, że "Modrak" się odbuduje i z każdą minutą spędzoną na boisku będzie w coraz lepszej dyspozycji" - powiedział trener Malinowski Krzysztof.

Zaraz po podpisaniu dokumentów namówiliśmy Szymona na krótki wywiad:

Admin: Jak to jest wracać do domu, mimo młodego wieku trochę już "pozwiedzałeś". Przybliż nieco kibicom swoją piłkarską ścieżkę...

Zawodnik: Z pewnością wracam do Lubawy jako inny zawodnik. Przez ostatnie lata miałem przyjemność występować jako zawodnik Pogoni Szczecin, Huraganu Morąg i GKS-u Wikielec. W każdym z tych klubów poznałem wiele świetnych osób z różnymi wizjami gry, od których mogłem się wiele nauczyć i wierzę w to, że taka porcja doświadczeń pozytywnie wpłynie na moją postawę na boisku.

Admin: Z jakimi aspiracjami wracasz do Motoru, to dla Ciebie tylko przystanek w karierze czy chcesz tu osiąść na dłużej?

Zawodnik: Decydując się na powrót wiedziałem, że Motor Lubawa to solidny 4-ligowy klub, który od dłuższego czasu zajmuje górne lokaty w tabeli. Pomimo chęci rozegrania dobrego sezonu indywidualnie, liczę na to, że jako drużyna postawimy wysoko poprzeczkę. Poza tym nie chciałbym za daleko wybiegać w przyszłość, ale skupić się na tym, żeby najbliższy sezon wykorzystać w stu procentach.

Admin:  O co macie zamiar walczyć w przyszłym sezonie. Na pewno przed podpisaniem kontraktu rozmawiałeś z władzami Klubu o sportowych wyzwaniach...

Zawodnik: Każdy kto śledzi 4-ligowe mecze wie, że Motor Lubawa ma dobry zespół, który jest w stanie wygrać każdy mecz na tym poziomie rozrywkowym. Pomimo tego że nadchodzący sezon, zapowiada się być chyba najtrudniejszym z ostatnich lat, biorąc pod uwagę jakie drużyny będą w nim rywalizować, Motor będzie walczył o czołówkę tabeli, a po pierwszej rundzie, gdy już będziemy wiedzieć na czym stoimy będziemy mogli wyznaczać wyższe cele. 

źródło FB MLKS Motor Lubawa