Constract Lubawa U-12 zwycięzcą turnieju ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2021

Zakończył się ARKA GDYNIA SUMMER CUP' 2021, XXII Międzynarodowy Turniej dla Młodzieży pod Patronatem Prezydenta Gdyni Wojciecha Szczurka oraz piłkarskiej legendy klubu "ARKA" Gdynia - Janusza Kupcewicza.

W kategorii U-12 zwyciężyli młodzi zawodnicy Constractu Lubawa pokonując 2:0 w finale Escola Pruszcz Gdański. Zawodnicy z Lubawy wygrali wszystkie mecze eliminacyjne w grupie B, ulegli  tylko w dalszych rozgrywkach Escoli Pruszcz Gdański 2:3, ale w finale gładko i zasłużenie pokonali swoich rówieśników z Pruszcza.

Zawody odbywały się 3-5 lipca br. W rywalizacji brało udział w kategorii U-12 15 drużyn, a U-10 24 drużyny z całego kraju. W kategorii U-10 również wystąpili młodzi konstruktorzy. Niestety nie udało im się zmieścić w dziesiątce drużyn. Walczyli w grupie srebrnej o XIII-XXIV miejsca.  Najlepszym "łapaczem" - bramkarzem turnieju został Jan Rutkowski Constractu Lubawa.

Gratulujemy zawodnikom zwycięstwa, a trenerom Marcinowi Goniszewskiemu i Robertowi  Kaczyńskiemu za przygotowane zawodników do turnieju. Dziękujemy także grupie kibiców, dzięki którym mogliśmy oglądać mecze.