Puchar Polski Węgoria Węgorzewo - Motor Lubawa 2 : 0

W środę w meczu eliminacyjnym Pucharu Polski w piłce nożnej na stadionie w Lubawie gościła drużyna z Węgorzewa(czerwone stroje). Już w 9 minucie sędzia podyktował rzut karny, który wykorzystał napastnik Węgorii Mariusz Marciniak i taki wynik pozostał do przerwy. W drugiej połowie mimo ambicji zawodnikom Motoru nie udało się zmienić niekorzystnego wyniku, a drużyna gości po jednym z kontrataków w 79 minucie zdobyła drugiego gola ustalając końcowy wynik na 0: 2. Zdobywcą bramki ponownie został Mariusz Marciniak. Do dalszych rozgrywek awansowała drużyna Węgorii Węgorzewo.