Damian Jarzembowski trener młodzieży Constractu Lubawa zostaje trenerem seniorów Constractu Złotowo

Opublikowano:

Choć aktualnie wszyscy skupiamy się na rozgrywkach Futsalowych, to zarząd klubu patrzy już w kierunku wiosny i rozgrywek trawiastych. Zespół Constractu Złotowo, który po fuzji z Liderem Złotowo stał się naszym trawiastym przedstawicielem ma nowego Trenera.

Jego nazwisko z pewnością nie zaskoczy, najbardziej zagorzałych sympatyków, bo osoba Damiana Jarzembowskiego jest w klubie doskonale znana. Jeden z założycieli klubu, wieloletni trener futsalowej drużyny Constractu, przez wiele lat również jej zawodnik.

Porozumienie z Damianem Jarzembowskim, pozwala klubowi na sprawną kontynuację procesu szkolenia, który klub zapoczątkował przed kilkoma laty, a Damian stał na czele tego projektu. Rozwijając się przez wiele lat, zrozumiał, że jego miejsce jest w piłce trawiastej. Z znaczącymi sukcesami, w młodzieżowej piłce nożnej zyskał duże uznanie, zostając doceniony przez kibiców i działaczy czego zwieńczeniem była nagroda: Postać Roku Klubów Młodzieżowych w Warmińsko Mazurskim Związku Piłki Nożnej.

Constract Złotowo aktualnie występuje w rozgrywkach A klasy. Przed obejmowanym przez Damiana zespołem stawiamy ambitne cele, nie zapominając jednak o naszej podstawowej misji, w która jest szkolenie młodych adeptów i przygotowywanie ich do gry na najwyższym poziomie, w zależności od predyspozycji i priorytetów w futsalowej jak i trawiastej odmianie piłki nożnej.

Damian Jarzembowski zdecydował podpisać się trzy i pół roczny kontrakt. Życzymy powodzenia, wkrótce postaramy się porozmawiać z Damianem o jego nowym wyzwaniu.

materiał: Constract Lubawa