Zwycięstwo w kolejnym sparingu Motoru Lubawa

Piłkarze lubawskiego Motoru zwyciężyli w meczu kontrolnym z Unią Susz 3:0. Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Czarek Sobolewski dwie oraz Roman Śnieżawski.

Pierwsza połowa bardzo dobra w wykonaniu naszych zawodników, którzy stworzyli kilka bardzo ciekawych sytuacji. Oprócz bramek mieliśmy jeszcze kilka nie wykorzystanych akcji( Bartek Kuczyński strzela w poprzeczkę, dobrych sytuacji nie wykorzystują Sobolewski, Diemishev, Złotowski).

Gramy bardzo szybko w tej części meczu i mamy dużą przewagę. Po przerwie nie poprawiliśmy skuteczności, dobrych sytuacji nie wykorzystują Gajewski, Szymański czy Rykaczewski. W końcówce bramkę zdobywa Roman Śnieżawski po akcji Piotra Rykaczewskiego.

Bardzo dobra gra w mega ciężkich warunkach, zdobywamy trzy bramki nie tracąc żadnej. Na skuteczność jeszcze przyjdzie czas. Został miesiąc do meczu w Braniewie i wszystko idzie tak jak sobie zakładałem. Szeroki, młody, stabilny i jakościowy skład może być naszą siłą. W pierwszej połowie wyglądaliśmy troszkę lepiej jak na boisku przebywali zawodnicy o niższym wzroście bo było im łatwiej na tym ciężkim boisku. Jednak przez cały mecz mieliśmy pełną kontrolę nad wydarzeniami na boisku - mówi trener  Krzysztof Malinowski.
W przyszły weekend nasi zawodnicy zmierzą się z ekipą Tęczy

Skład: Olejniczak (46' Kościński)- Zelmański (46' Ewertowski P.), Józefowicz (46' Gerka), Ruciński (60' Sobolewski), Sobótka (60' Józefowicz), Goździejewski (46' Szczepański), Sobolewski (46' Rykaczewski), Diemishev (46' Śnieżawski), Złotowski (46' Rogożyński), Ewertowski G.(46' Szymański), Kuczyński (46' Gajewski)