Zwycięstwo Motoru Lubawa w sparingu

Opublikowano:

Seniorzy lubawskiego Motoru zwyciężyli 3:2 w grze kontrolnej z Delfinem Rybno. Mecz odbywał się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Iławie w zimowej scenerii. Bramki dla naszej drużyny strzelili Roman Śnieżawski, Piotr Rykaczewski i Denys Diemishev. Ponadto nasi zawodnicy nie strzelili dwóch rzutów karnych. W barwach Motoru zagrał nasz wychowanek Paweł Ewertowski, który wzmocnił naszą drużynę.

"Jestem bardzo zadowolony z kadry naszego zespołu, która naprawdę ma dużo jakości. Został dobry miesiąc na przygotowanie zespołu do zaległego meczu w Braniewie i myślę że do tego czasu wykrystalizuje się podstawowa jedenastka. Jest bardzo duża rywalizacja na każdej pozycji, ale to podnosi umiejętności każdego zawodnika. Co do meczu to w tych ciężkich warunkach stworzyliśmy kilka bardzo dobrych sytuacji - mówi trener Krzysztof Malinowski.

Skład: Kościński (46'Olejniczak J.) - Zelmański (46'Chmielewski), Józefowicz (65' Śnieżawski), Gerka (46'Sobótka), Zasuwa (46'zawodnik testowany), Szczepański (46'Goździejewski), Śnieżawski (46'Sobolewski), Rykaczewski (46' Ewertowski), Olejniczak M. (46'zawodnik testowany), Szymański (65'Zasuwa), Gajewski (46'Diemishev) 

źródło FB MLKS Motor Lubawa