Komunikat Gminy Lubawa

Opublikowano:

Szanowni Mieszkańcy

Od 1 lutego do 1 marca można ubiegać się o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej. W związku z panującą pandemią, wizyty w tym celu w Urzędzie będą możliwe tylko po uprzedniej rejestracji online, której można dokonać od 26 stycznia 2021 roku.

Aby zarezerwować wizytę należy wejść na stronę: www.gminalubawa.pl zakładka "eUrząd -> menu eBoi -> karty usług -> Wniosek o zwrot podatku akcyzowego zawartego w cenie oleju napędowego wykorzystywanego do produkcji rolnej".

Następnie wybrać dzień i godzinę planowanej wizyty. Po wypełnieniu wymaganych pól i wybraniu przycisku "ZAREZERWUJ" wyświetli się potwierdzenie rezerwacji.

Po zakończeniu rezerwacji, na podany w formularzu rejestracji adres e-mail, zostanie przesłana wiadomość z potwierdzeniem wizyty. W mailu zawarty będzie także link umożliwiający odwołanie spotkania.

Wizytę można również zarezerwować bezpośrednio pod linkiem: https://e.gminalubawa.pl/euslugi-web/#/eBoi/klient/karta-uslug/21

Zanim zarezerwujesz termin przeczytaj opis procedury, dzięki któremu dowiesz się jakie dokumenty i załączniki są wymagane dla załatwienia sprawy, a także zapoznaj się z dodatkowymi informacjami na jej temat.

Dodatkowe informacje uzyskać można pod numerem telefonu: (0 89) 645 54 10 wew. 428 lub 423.

>>>INSTRUKCJA REJESTRACJI DOKŁADNY OPIS 

źródło UG Lubawa