Oddajmy głos na Postać Roku Klubów Młodzieżowych 2020 - Trenera z Lubawy

Opublikowano:

Trwa znakomita passa drużyny seniorów KS Constract Lubawa. Klub KS Constract to także praca  od podstaw z dziećmi i młodzieżą. Trwają nominacje Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w różnych kategoriach. W kategorii: "Postać Roku Klubów Młodzieżowych 2020" nominowanym jest trener młodych zawodników KS Constract Lubawa Damian Jarzembowski.

Trener młodych zawodników futsalu zyskał nominacje na którą w pełni zasłużył
Nominacja zapewne wynika  z tego, że trener z małego miasteczka w naszym województwie -Lubawy uzyskuje bardzo dobre wyniki drużyn, które prowadzi:
- Drużyna trampkarzy wygrała zdecydowanie ligę swoją i awansowała do ekstraklasy
- Juniorzy młodsi są trzecią siłą województwa ulegli tylko olimpii Elbląg i Stomilowi Olsztyn
- trener promuje młodzież do leposzych klubow- Bartek  Wronka  gra  w Lechu Poznań. Podczas  indywidaualnej pracy z Marcelem Krajewskim zawodnik trenera gra  w Legii Warszawa.   
- mlodzi zawodnicy trenera  Jarzembowskiego  mają  już swoje  pierwsze mecze w Futsal Ekstraklasie.

Przytaczamy kilka komentarzy zamieszczonych pod zdjęciem trenera Jarzembowskiego  zamieszczonym na FB Warmińskiego Związku Piłki Nożnej.

Trener z pasją, wielki autorytet dla swoich zawodników. Swoją pasją, zaangażowaniem, pracowitością i chęcią realizacji wyznaczonych celów zaraził swoich zawodników. Wspaniale zbudował ducha zespołu w zawodnikach jak również w rodzicach, którzy stali się nieodłącznym kibicami wszystkich spotkań. Trenerze dziękujemy, że w tak pozytywny sposób kształtujesz charaktery naszych dzieci.

Cały czas się kształci pogłębia wiedzę, Dostrzega drobiazgi, których często inni nie widzą. Facet z pasją i wizja. A przede wszystkim potrafi z grupy chłopców zrobić prawdziwą drużynę.

 Jako rodzice chłopców trenujących od ładnych kilku lat pod okiem Trenera Damiana podziwiamy go przede wszystkim za pełne zaangażowanie, profesjonalizm i to jaki autorytet ma wśród swoich zawodników. Cenimy za to, że nasza współpraca układa się bardzo dobrze, No i często potrafi nas rozbawić swoim ciętym żarcikiem, choć może po Nim tego nie widać.

Trener młodych  zawodników futsalu KS Constract Lubawa Damian Jarzembowski zyskał nominację, na którą w pełni zasłużył.

Głosujemy na danego kandydata przez kliknięcie "lubię to" pod wybranym zdjęciem.
Swoje typy oddajemy do wtorku 15 grudnia do godz. 12:00.

Kliknij na zdjęcie poniżej i oddaj  głos.

Na podst.  fb opr. mz 
foto Paweł Jakubowski