4 medale zawodników LKS Lubawa w Halowych Zawodach „Lekkoatletyka dla Każdego” w Toruniu

W niedzielę (29 listopada) w Toruniu odbyły się Ogólnopolskie Otwarte Halowe Zawody „Lekkoatletyka dla Każdego”. Startowali młodzi sportowcy w przedziale wiekowych 13/15 lat  z  16  województw  naszego kraju.
Z województwa warmińsko-mazurskiego wystąpili reprezentanci: Olsztyna, Elbląga,  Lubawy i Susza. Zawodnicy z województwa zdobyli 7 medali. LKS Lubawa w pchnięciu kulą Klaudia Kucińska zdobyła złoty medal - 11,56, Patrycja Ligman medal brązowy - 11,04
Srebrne medale z LKS Lubawa wywalczyli w U13: Bartosz Zakreta  w skoku w dal ze strefy 4.56 i Paweł Rafiński  na 1000 m  z czasem 2:51.12.  Kilkoro reprezentantów Warmii i Mazur z zajmowało czołowe lokaty.
Piłka lekarska K (2kg) U13 - 9 Kołodziejska Karolina 8.00. W jednym z biegów eliminacyjnych na  300 m  zwyciężyła Jowita Jakubowska z czasem 50.96. Dało to jej 27 miejsce.
W biegu na 600 m Julia  Szauer, mimo  uzyskania najlepszego czasu w tym sezonie wynikiem 2:06.90, zajęła 19 miejsce.