Dziś spotkanie KS Constract Lubawa - Clearex Chorzów. Transmisja na kanale nsport. 18.00

Opublikowano:

W miniony weekend drużynie Constractu Lubawa udało się wrócić na ligowe boiska. W meczu 9 kolejki w gładki i przyjemny dla oka sposób pokonali beniaminka Futsal Ekstraklasy Team Lębork 9:1. Różnica klas w tym meczu momentami była aż nadto widoczna, a Dawid Grubalski mógł sobie pozwolić na zwycięstwo jak najmniejszym nakładem sił, wykorzystując przy tym całą szerokość swojej ławki rezerwowych. Na wyróżnienie w sobotnim spotkaniu zasłużył Sebastian Grubalski, który grając tylko w drugiej połowie meczu skompletował hat-tricka.

Oszczędny styl gry Constractu w meczu z Team Lębork, był bardzo uzasadniony, bo już w  dniu dzisiejszym Constract podejmie w zaległym spotkaniu Clearex Chorzów. Tego spotkania nie trzeba reklamować kibicom futsalu w Lubawie. Wszyscy doskonale pamiętamy ostatnie starcie tych drużyn, w finałowym dwumeczu Pucharu Polski.

Duma wielokrotnych Mistrzów Polski z pewnością została urażona i chęć rewanżu sprawi że motywacja do tego meczu nie będzie potrzebna. Sprawę zaognia bezpośrednia rywalizacji w ligowe tabeli, oba zespołu świetnie rozpoczęły rozgrywki i znajdują się w czubie tabeli.

Początek meczu we wtorek o godzinie 18:00. Transmisja na kanale nsport.

(dk)  
foto: Odlot Paweł Jakubowski