LZS JORDAN Kazanice - LZS CZARNI Rudzienice 1:1 (1:1)

Piłkarze "A" klasy rozegrali następną kolejkę spotkań. W Kazanicach Jordan podejmował lidera tabeli LZS Czarni Rudzienice. Drużyna z Kazanic ma dwa mecze zaległe i rozegrała do tej pory 8  spotkań.
Po ładnym, ciekawym widowisku padł wynik remisowy 1:1. Pierwszą bramkę w tym spotkaniu zdobył  były zawodnik Motoru Lubawa Marcin Karczewski. Wyrównał w pierwszej połowie Szymon Bogdański.

W drugiej połowie obie drużyny miały swoje okazje do zdobycia bramki, ale nikomu nie udało się zdobyć zwycięskiej bramki.

Skład JORDAN: Piotr Kowalski - Tomasz Grzybowski, Przemysław Gerka, Patryk Kempkowski, Dawid Gajewski, Maciej Jurkiewicz (82' Bartosz Modrzewski), Janusz Okuniewski, Szymon Bogdański, Marcin Frankiewicz (88' Artur Modrzewski), Bartłomiej Górski, Krystian Opałka (75' Dawid Rafiński)

DZIĘKUJEMY OSP Kazanice za pomoc w zabezpieczeniu porządku OSP Zielkowo za zabezpieczenie opieki medycznej PryzmatPhoto Mariusz Zadroga za fotorelację z meczu.