Olimpia II Elbląg - Motor Lubawa (0:0) 0:2

Opublikowano:

Dziś piłkarska środa. Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 6 kolejkę w Elblągu  w meczu z rezerwami ZKS Olimpia II Elbląg.
W pierwszej połowie tego meczu meczu, goście bardzo ładnie prezentowali  się na boisku. W 25 minucie spotkania, po jednej z akcji poprzeczka uratowała gospodarzy przed utratą bramki po strzale Szymański. Gospodarze nie potrafili sobie radzić z dobrze prezentującymi się na boisku zawodnikami Motoru i często faulowali.

W pierwszej połowie sędzia podyktował gospodarzom aż 4 żółte kartki. W końcówce pierwszej połowy, Motor Lubawa mógł zdobyć bramkę po dośrodkowaniu Rykaczewskiego, minimalnie nie trafia do bramki Sobótka. Pierwsza połowa kończy się wynikiem bezbramkowym.

W drugiej połowie goście korzystniej prezentują się na boisku i w 53 minucie Radek Gajewski zdobywa bramkę dla Motoru Lubawa i Motor zasłużenie obejmuje prowadzenie 0:1. Gospodarze w tym okresie tylko raz  zagrozili bramce Kościńskiego. W 77 minucie Piotr Rykaczewski z rzutu rożnego podaje na główkę Goździejewskiego i ten zdobywa drugą bramkę dla Motoru podwyższając wynik na 0:2.

Trener Krzysztof Malinowski dokonuje zmian: schodzi Gajewski, wchodzi  Śnieżawski, w miejsce Szymańskiego - Rogożyński i Piotra Rykaczewskiego -  Kuczyński, Goździejewskiego - Igor Szczepański na 5 minut przed końcowym gwizdkiem.

Motor do końca kontroluje spotkanie i zasłużenie pokonuje Olimpię II Elbląg 0:2, zdobywa ważne trzy punkty na wyjeździe. Zawodnicy z Elbląga  momentami byli tylko tłem dla dobrze grającej drużyny Motoru Lubawa.
Motor Lubawa 29 sierpnia o godz. 16.00 podejmować będzie na Stadionie Łazienkowskim Mazur Ełk. 

(mz)