Motor Lubawa - Pisa Primavera Barczewo (0:1) 1:2

Niestety piłkarze Motoru Lubawa w meczu drugiej kolejki 5 sierpnia na Stadionie Łazienkowskim przegrali 1:2 z Pisą Primavera Barczewo.
Już w 4 minucie spotkania po błędzie obrony i bramkarza, piłka wpada do bramki po strzale kapitana drużyny Kacpra Szczebry. Goście obejmują prowadzenie. Piłkarze Motoru po utracie bramki, chcieli za wszelką cenę szybko wyrównać. Niestety  stwarzali groźne akcje, dominowali na boisku, ale brakowało dokładności i wykończenia.

W końcówce pierwszej połowy  goście mogli zdobyć  jeszcze jedną bramkę,piłka nie trafia  do bramki. Pierwsza połowa mimo dominacji  gospodarzy kończy się wynikiem 0:1.

W  drugiej połowie gospodarze nie mają pomysłu  i nie potrafią zdobyć  bramki mimo przewagi.Goście widząc  nieporadność  gospodarzy, coraz  śmielej sobie poczynają pod bramką Kościńskiego. W 62  minucie trener Motoru dokonuje  trzech zmian w drużynie, ale  obraz  gry się nie zmienia, bramki nie padają. W  71  minucie po jednej z kontr  goście  zdobywają  drugą bramkę  i  obejmują  prowadzenie 0:2 po  strzale  Adriana Podgórskiego. W  75  minucie  Cezary  Sobolewski zdobywa bramkę kontaktową, ale tego dnia zawodników Motoru nie było stać  na  więcej.

Mimo, że  drużyna Motoru Lubawa dominowała w tym spotkaniu,grała bez koncepcji,brakowało celnych podań, dokładności, strzałów z dystansu, trochę szczęścia, szczególnie w pierwszej połowie, a także sprytu i doświadczenia młodych piłkarzy.

Gospodarze  na własnym  boisku ulegają  dojrzałej taktycznie i doświadczonej drużynie z Barczewa 1:2. Sędzią  głównym spotkania był Karol Rudzyński, który podyktował kilka żółtych  kartek  zawodnikom obu drużyn.