Runda wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski z udziałem drużyn z miasta i gminy Lubawa

18 lipca br. rozgrywane są na boiskach zaległe rozgrywki 1/4  Wojewódzkiego Pucharu Polski. W  turnieju pozostało osiem drużyn z naszego regionu.

Jednocześnie rozgrywana jest runda wstępna Wojewódzkiego Pucharu Polski.
Motor Lubawa II o godz. 18.00 rozegra spotkanie na Stadionie Łazienkowskim z A klasową drużyną  Jordan Kazanice.
17 lipca w Łążynie Avista podejmowała LZS Frednowy. Po 90 minutach gry był remis 2:2. O awansie zadecydowała dogrywka 2x15 minut. Bramkę dla gospodarzy zdobył w 118 minucie Jakub Dąbrowski.
W pierwszej połowie gospodarze prowadzili 2:1 po dwóch bramkach Szymona Wrońskiego. W końcówce pierwszej połowy rzut karny po strzale gości obronił Marcin Piotrowicz - bramkarz  Avisty Łążyn.
Bramki dla gości zdobyli: Dominik Wrzesiński dwie i jedną  Radosław Kruczkowski.
Do dalszych rozgrywek awansowała drużyna Avisty Łążyn.

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tego spotkania.