Pierwszy sparing Motoru Lubawa z IV ligowcem z Rybna

Opublikowano:

5 czerwca zakończył się pierwszy z zaplanowanych sparingów Motoru Lubawa.
Rywalem Motoru Lubawa w dzisiejszym sparingu była drużyna Delfin Rybno, która w nadchodzącym sezonie będzie grała w IV lidze. Dzisiejszy sparing rozegrany został na bocznym boisku Stadionu Łazienkowskiego. 

Spotkanie zakończyło się wynikiem remisowym 1:1. Po tak długiej przerwie spowodowanej  koronawirusem widać było zmotywowanie jednej i drugiej drużyny, żeby zagrać na boisku i czuć się wolnym. Opady deszczu i śliska murawa, uniemożliwiły pokazanie wszystkich walorów piłkarzy. Trener Rybna - Radosław Wasiłowski zabrał do Lubawy 22 zawodników na dzisiejszy sparing.

Trener Motoru Lubawa - Krzysztof  Malinowski w rozmowie po meczu był zadowolony z postawy zawodników, szczególnie gry młodych juniorów. W dniu dzisiejszym miał do dyspozycji 19  zawodników.

Warto podkreślić, że w drużynie Delfina Rybno gra aktualnie kilku zawodników, którzy grali i mieli przygodę w Motorze Lubawa m.in: Bazyli Jabłonowski, Łukasz Wietecha, bramkarz Mateusz  Leśniewski oraz młodzi juniorzy wychowankowie klubu. Kolejny sparing tych drużyn już za tydzień, tym razem w Rybnie. Zapraszam do obejrzenia krótkiej fotorelacji z tego sparingu.  

(mz) 
foto mz