KOMUNIKAT WÓJTA GMINY LUBAWA

Opublikowano:

Informuję, że w związku z ustaleniem terytorium Rzeczypospolitej Polskiej obszarem, na którym wystąpił stan epidemii wywołany zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 Urząd Gminy Lubawa nadal pracuje w formule wyłączającej bezpośrednią obsługę interesantów.

Pomimo ograniczeń związanych z funkcjonowaniem urzędu oraz bezpośrednią obsługą interesantów pracownicy na bieżąco rozpatrują wszystkie sprawy, pisma i wnioski.

W trosce o bezpieczeństwo zdrowotne interesanci nadal będą przyjmowani wyłącznie po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym pod nr 89 645 54 30.  
Możliwy jest kontakt drogą mailową urzad@gminalubawa.pl lub poprzez skrzynkę podawczą na platformie ePUAP/uglubawa/SkrytkaESP oraz drogą pocztową na adres Urząd Gminy Lubawa, Fijewo 73, 14-260 Lubawa.

W holu Urzędu Gminy (budynek B) wystawiony jest pojemnik do którego można złożyć wszystkie podania, wnioski lub pisma.
Kasa Urzędu nadal jest nieczynna, prosimy o dokonywanie opłat drogą elektroniczną:
BNP Paribas Bank Polska S. A.
37 2030 0045 1110 0000 0045 2720

Prosimy Państwa o zrozumienie i wyrozumiałość dla wprowadzonych rozwiązań. O wszystkich zmianach będziemy informować na bieżąco.

Wójt
/-/ Tomasz Ewertowski

Podstawa prawna: § 13 ust. 1, 2 i 3 Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 19 kwietnia 2020r. w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii (Dz. U. poz. 697).