Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych w Rożentalu

4 marca w hali Szkoły Podstawowej w Rożentalu rozegrano Mistrzostwa Gminy Lubawa w piłce siatkowej chłopców szkół podstawowych. Do rywalizacji przystąpiło sześć  drużyn, które zostały podzielone na grupy. W walce o pierwsze miejsce chłopcy z Kazanic pokonali w setach 2:0 (25:13 25:16 ) swoich rówieśników z Sampławy.

Trzecie miejsce zdobyli siatkarze z Tuszewa, którzy w tie-breaku pokonali Grabowo-Wałdyki 2:1.
Zawody zostały zorganizowane przez Gminny Szkolny Związek Sportowy. Puchary i medale wręczał Przewodniczący Gminny Szkolnego Związku Sportowego Dariusz Liberacki.