Sparing Motoru Lubawa z Mławianką Mława na Stadionie Łazienkowskim 3:1

Opublikowano:

Piłkarze IV ligowego Motoru Lubawa w ramach przygotowań do sezonu rundy wiosennej rozegrali  kolejny sparing. W dniu dzisiejszym 7 marca o godz. 14.00 na płycie głównej Stadionu Łazienkowskiego rozegrali sparing z Mławianką Mława, w której gra były zawodnik Motoru Arkadiusz Koprucki.

Pierwszą bramkę zdobyli goście jednak z upływem czasu i dokonaniu zmian w drużynie, gospodarze ładnie prezentowali się na boisku i z upływem czasu coraz częściej gościli pod  bramką gości. Bramkę wyrównującą zdobył Miłosz Olejniczak po dokładnym zagraniu Denisa  Diemisheva i akcji całej drużyny.

Druga bramka padła po akcji Bartosza Kuczyńskiego, który główką uderzył w bramkę gości, bramkarz wypiąstkował, Radek Gajewski znajdujący się w polu bramkowym strzelił celnie zdobywając gola na 2:1.

Kilka minut później kolejna akcja młodych zawodników Motoru Lubawa, którzy w drugiej połowie bardzo dobrze prezentowali się ponownie akcja Bartosza Kuczyńskiego, zawodnik gości w polu karnym broni ręką piłkę, która zmierzała w kierunku bramki i sędzia dyktuje rzut karny. Do piłki podchodzi Cezary Sobolewski i zdobywa trzecią bramkę w sparingu. Motor Lubawa pokonuje w meczu kontrolnym Mławiankę Mława 3:1.

Kolejny sparing Motoru Lubawa w przyszła sobotę.

(mz)