Do halówki brakuje niewiele

Opublikowano:

Rozgrywki Otwartych Mistrzostw Lubawy w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Burmistrza coraz bliżej. XXII edycja tej imprezy ma rozpocząć się w niedzielę 24 listopada. Po wtorkowym zebraniu, które odbyło się w siedzibie organizatora, czyli Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lubawie wiadomo, że udziałem zainteresowanych jest pięć drużyn: Huragan Byszwałd, Lider Wigwałd, Libro, LPB i Motor Juniorzy. Do rozpoczęcia turnieju brakuje co najmniej jednej drużyny.

Jeżeli chodzi o typowe sprawy organizacyjne, pozostają bez zmian w stosunku do lat ubiegłych. Regulamin i formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie internetowej lubawskiego OSiR. Wzrosło nieco wpisowe, które w tym roku wynosi 500 zł. od drużyny i można je uiścić w recepcji przy ul. Łąkowej lub na konto bankowe OSiR. Wpisowe jest płatne do piątku poprzedzającego rozpoczęcie rozgrywek. Zasady gry – według regulaminu futsalu z drobnymi modyfikacjami, dotyczącymi przede wszystkim czasu gry.

Organizatorzy serdecznie zapraszają do wzięcia udziału. Termin składania zgłoszeń upływa w piątek 15 listopada o godz. 15. Jeżeli uda się skompletować minimalną wymaganą ilość drużyn, losowanie par pierwszej kolejki organizator przeprowadzi w poniedziałek 18 listopada. 

materiał OSiR  w Lubawie