Tęcza Biskupiec - Motor Lubawa (0:2) 1:4

Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali 13 kolejkę forBet IV ligi na wyjeździe w Biskupcu. Rywalem była ostatnia drużyna tabeli, która ma na swoim koncie zaledwie 6 pkt. W 12 kolejce jednak pokonali  beniaminka drużynę z czołówki tabeli Polonię Lidzbark Warm. 3:1.

Dlatego piłkarze z Lubawy podeszli do dzisiejszego spotkania w pełni skoncentrowani, aby nie stracić punktów.
W pierwszej połowie goście z Lubawy zdobyli dwie bramki po strzałach Mahamadou Bah Romana Śnieżawskiego i zakończyli pierwsze 45 minut wynikiem 0:2. W drugiej połowie piłkarze Motoru podkręcili tempo i podwyższyli wynik na 4:0 po bramkach Szymańskiego i Sobolewskiego.

W końcówce spotkania gospodarze zdobyli honorową bramkę, której strzelcem był Przemysław Rybkiewicz.  Niespodzianki nie było, mecz kończy się wynikiem 1:4. W  drużynie  Motoru zadebiutowali Radek Gajewski oraz Bartosz Kuczyński.

Piłkarze Motoru  rozegrają za tydzień 14 kolejkę ponownie na wyjeździe. Ich przeciwnikiem 3 listopada będzie Olimpia II Elbląg.