Motor Lubawa - Mrągowia Mrągowo (1:0) 2:1

Piłkarze Motoru Lubawa rozegrali w dniu dzisiejszym na Stadionie Łazienkowskim w Lubawie siódmą kolejkę IV ligi. Ich rywalem była drużyna Mrągowia Mrągowo. Mrągowia w ostatnich  dwóch spotkaniach uległa drużynie Jezioraka i Polonii Lidzbark Warm. W drużynie gości grają  aktualnie byli zawodnicy Motoru - Piotr Wypniewski i Łukasz Michałowski.

Pierwszy kwadrans  spotkania to asekuracyjna gra obu drużyn w środku boiska. W 22 minucie po dośrodkowaniu Zasuwy piękną bramkę zdobył Bah na 1:0 dla gospodarzy. Kilka minut później goście przeprowadzają ładną akcję i Piotr Sikora doskonale broni. W 40 minucie gospodarze ponownie zagrozili bramce gości, Miłosz Olejniczak po pięknym rajdzie nie zdołał pokonać bramkarza. Takim wynikiem zakończyła się  pierwsza połowa spotkania.

W drugiej połowie goście nie mając nic do stracenia, groźnie atakowali na bramkę  gospodarzy. Po dokonaniu kilku zmian w jednej i drugiej drużynie w 66 minucie drugą bramkę dla gospodarzy zdobył Andrzej Burchart po zagraniu Kowalskiego i Motor objął prowadzenie 2:0.

Piłkarze z Lubawy uskrzydleni zdobyciem bramki stwarzają kilka okazji do podwyższenia wyniku. Od 75 minuty po strzałach Demiseva, Klebera, Konicza, piłka minimalnie mija bramkę gości. Gospodarze od tego momentu dominują na boisku.

W 86 minucie goście po kontrataku zdobywają bramkę kontaktową, której strzelcem jest Piotr Wypniewski. Końcówka spotkania była bardzo nerwowa, szczególnie dla gospodarzy, jednak wynik do końca się nie zmienił.

Po 94 minutach gry Motor Lubawa pokonuje Mrągowię Mrągowo 2:0 i zdobywa zasłużenie trzy punkty. W drużynie Motoru zadebiutował wychowanek klubu - Dominik Rogożyński. Sędzią  głównym spotkania był Krzysztof Kapela, asystenci: Łukasz Dobrzyński, Sylwester Skórka,

Motor Lubawa: Sikora, Burchart, Sobótka, Sobolewski (Michalak - 90'), Bah (Konicz - 63'), Demishev, Zasuwa (Szymański - 63'), Gozdziejewski (Kleber - 77), Józefowicz, Kowalski (Gerka - 81'), Olejniczak (Rogożyński - 89')

Mrągowia Mrągowo: Marcińczyk, Wójcik, Michałowski, Abramczyk, Kuśnierz, Barszczewski (Chorążewicz - 71'), Dominik (Gołębiowski - 46'), Żegota (Kudlak - 66'), Błędowski (Kotarba - 60), Tomasz, Wypniewski

żółte  kartki: Sobolewski, Kowalski, Józefowicz - Motor Lubawa