Granica Kętrzyn - Motor Lubawa (2:0) 5:0

W 6 kolejce rozgrywek forBET IV ligi, 7 września o godzinie 17.00, w Kętrzynie, na stadionie przy ulicy Bydgoskiej, gospodarze  Granica Kętrzyn podejmowała Motor Lubawa. Gospodarze zajmują  11 miejsce w tabeli z dorobkiem 5 punktów, zwyciężyli tylko w jednym spotkaniu, dwa mecze zremisowali i doznali dwóch porażek.
Motor Lubawa zajmuje 7 miejsce w tabeli z dorobkiem 8 punktów, przy 4 bramkach strzelonych i 4 straconych.

Gospodarze szybko objęli prowadzenie w dzisiejszym spotkaniu, bo już w 5 minucie  doświadczony zawodnik Paweł Aleksandrowicz zdobył gola na 1:0. W pierwszej połowie padła jeszcze jedna bramka dla Granicy, w 38  minucie zdobył ją Łukasz Swacha-Sock.

Na początku drugiej połowy gospodarze za sprawą Tomasza Bobrowskiego zdobywają kolejną bramkę podwyższając wynik na 3:0. W 52 minucie pada kolejna bramka dla Granicy Kętrzyn,  zdobywa ją ponownie Paweł Aleksandrowicz. 10 minut później 33-latek, Michał Wołowik  zdobywa bramkę i na tablicy jest 5:0. Po 90 minutach spotkania gospodarze pokonują Motor Lubawa 5:0.

Sympatycy drużyny Motoru po ostatnich dwóch zwycięstwach drużyny liczyli na przywiezienie z Kętrzyna chociaż jednego punktu. Niestety nikt nie przewidział, że będzie aż tak źle. Wicelider poprzedniego sezonu, został upokorzony przez jedenastą drużynę tabeli IV forBet ligi - Granicę Kętrzyn. Miejmy nadzieją, że to tylko wypadek przy pracy.

14 września Motor Lubawa podejmował będzie Mrągowię Mrągowo na Stadionie Łazienkowskim. Początek spotkania godz. 16.00.