Rominta Gołdap - Motor Lubawa (0:3) 1:5

Piłkarze forBet IV ligi rozegrali 25 kolejkę spotkań. Wicelider tabeli Motor Lubawa pojechał do Gołdapi. Dzisiejszy rywal Motoru Lubawa, drużyna Rominty Gołdap, zajmuje 14 miejsce w tabeli. W tegorocznych rozgrywkach zgromadziła zaledwie 11 punktów. W rundzie wiosennej w 7  spotkaniach nie zdobyła żadnego punktu.

Zgodnie z przewidywaniami wicelider na początku spotkania zdobył trzy bramki i kontrolował spotkanie. Bramki dla drużyny Motoru Lubawa zdobyli: Szymański, Sobolewski i Śnieżawski. Pierwsza połowa zakończyła się takim wynikiem.

W drugiej połowie piłkarze z Lubawy zdobyli jeszcze dwie bramki po strzałach Olejniczaka i  Zasuwy. Gospodarze w końcówce zdobyli honorowa bramkę. Spotkanie kończy się wynikiem 5:1 dla  drużyny z Lubawy

Za tydzień 25 maja o godz.16.00 Motor Lubawa rozegra 26 kolejkę. Przeciwnikiem będzie GKS Wikielec. Zapraszamy już dziś wszystkich kibiców.