Motor Lubawa - Tęcza Biskupiec (3:0) 4:2

Zakończyło się spotkanie 22 kolejki forbet IV ligi grupy warmińsko-mazurskiej, w której  wicelider tabeli - Motor Lubawa, podejmował siódmą drużynę tabeli - Tęczę Biskupiec. W  ostatnim meczu dzisiejszy rywal Motoru uległ w Braniewie Zatoce 4:0. W dniu dzisiejszym kibice gospodarzy liczyli na komplet punktów, ale i na lepszą grę swoich zawodników. Minutą ciszy zawodnicy uczcili pamięć zmarłego niedawno działacza, byłego sędziego piłkarskiego Alojzego Jarguza.

Od początku spotkania gospodarze grali dobrze. Już w 12 minucie zdobyli bramkę po strzale Mahamadou Baha. W 36 minucie gospodarze podwyższają wynik na 2:0, bramkę ponownie zdobywa Bah. W  45 minucie Roman Śnieżawski dalekim strzałem z dystansu zdobywa trzecią bramkę dla Motoru. Pierwsza połowa kończy się wynikiem 3:0. Goście  nie zdołali w tej połowie  zagrozić bramce Motoru. Należy podkreślić, że w pierwszej połowie napastnik Motoru Bah zdobył jeszcze dwie bramki, ale padły one ze spalonego.

Na początku drugiej połowy goście zdobywają bramkę kontaktową po strzale kapitana drużyny Bartłomieja Bogdaniuka. Jednak odpowiedź gospodarzy była  natychmiastowa i Mateusz Szymański zdobywa czwartą bramkę dla  Motoru Lubawa.

Trenerzy dokonują  zmian w drużynie. Druga połowa jest bardziej wyrównana. Goście częściej przebywają pod bramką gospodarzy. W 82 minucie goście zdobywają drugą bramkę, której strzelcem jest Przemysław Rybkiewicz. W końcówce spotkania groźnej kontuzji nabawił się  Adam Kapusta, któremu życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Dzisiejsze spotkanie kończy się wynikiem 4:2 dla Motoru Lubawa.

Sędzią głównym spotkania był Grzegorz Kujawa, asystenci: Monika Piekarska i Artur Wisniewski. Obserwatorem spotkania był Grzegorz Zakrzewski. (mz)

Tęcza  Biskupiec:Sznar(Bałdyga),Brunkal,Rosinski,Szypulski,Bogdaniuk, Rybkiewicz,Ocias,Andruszkiewicz(Misior),Orzoł,Sirojć