PP kadetów w zapasach w stylu klasycznym - eliminacje do OOM

W dniach 1-3.03.2019 r. w Warszawie odbył się Puchar Polski kadetów w zapasach w stylu klasycznym. Turniej ten był równocześnie pierwszą eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży. Swój życiowy sukces odniósł Nikodem Zawadzki, który w kategorii do 51 kg zdobył srebrny medal i praktycznie zapewnił sobie już start w OOM.

Pierwszy krok i ważne pkt. w eliminacjach zdobyli również: Igor Ewertowski w wadze do 55 kg - 10 m, Sebastian Kowalkowski do 51 kg. 12 m. Ponadto Łukasz Stawiarski w wadze do 60 kg zajął 20 m. a Dawid Empel do 65 kg sklasyfikowany został na 23 m.

Gratulujemy Nikodemowi wspaniałej postawy na macie a całej drużynie życzymy powodzenia w dalszych eliminacjach.
Przypominamy również, że Nikodem, Łukasz i Igor startują w Plebiscycie Głosu Lubawskiego na najpopularniejszego sportowca ziemi lubawskiej. MLKS "Sokół" prosi o głosy na naszych zawodników.