Motor Lubawa - Tęcza Miłomłyn (0: 0) 1: 0

Na stadionie Łazienkowskim w Lubawie piłkarze IV ligi  rozegrali  26 sierpnia  kolejkę spotkań. Podczas  trwających Dni Lubawy  gospodarz Motor Lubawa zmierzył się  z Tęczą Miłomłyn.

Przed  meczem Zarząd klubu uhonorował zasłużonych  działaczy, trenerów i sponsorów klubu w związku z obchodzonym jubileuszem 50 lecia klubu MLKS Motor Lubawa.

Dzisiejszy rywal  Motoru zajmuje 15 miejsce w tabeli,w tej edycji nie wygrał żadnego spotkania.

Początek spotkania  zapowiadał się dobrze  dla gospodarzy. W pierwszym kwadransie przebywali pod bramką gości. Kibice oczekiwali na bramki,bramki jednak  nie padały.

W miarę upływu czasu gra się wyrównała i  goście oddali kilka celnych strzałów  na bramkę  Piotra Sikora. Tuż przed przerwą  gospodarze mogli objąć prowadzenie jednak Koprucki minimalnie nie trafił do bramki z kilku metrów. Do przerwy  było 0: 0.

W  drugiej połowie  obie drużyny przystąpili do gry  w takim samym zestawieniu.  W  58  minucie  po rzucie wolnym wykonanym przez Przemka Józefowicza  Andrzej Burchart  zdobył bramkę dla Motoru i jak się okazało bramkę na wagę trzech punktów.

Mimo licznych zmian w drużynie gospodarzy  bramki nie padały.Motor po zdobyciu bramki cofnął się do defensywy a goście coraz śmielej sobie radzili  na boisku.

Motor pokonał Tęczę Miłomłyn 1: 0. Cieszyć należy się ze zdobycia trzech punktów,styl  gry jaki zaprezentowała drużyna Motoru w dniu dzisiejszym pozostawia  wiele do życzenia. (mz)

Jaki informowaliśmy prze meczem odbyła się uroczystość z okazji 50 lecia powstania klubu MLKS Motor Lubawa.Z tej okazji Prezes Warmińsko -Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie-  Marek Łukiewski i członek Zarządu WMPN - Jerzy Budziłek wręczyli działaczom,trenerom,sportowcom medale i odznaczenia.