VI MTB Maraton po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich - podziękowania

Opublikowano:

Maratony MTB to przede wszystkim rywalizacja i emocje sportowe. Często imprezom sportowym towarzyszy dodatkowe hasło przewodnie dla upamiętnienia osoby lub wydarzenia. Tak było na tegorocznym MTB Maratonie po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich, który został wpisany w obchody 100-lecia Niepodległej Polski Gminy Lubawa.

Organizatorzy VI MTB Maratonu po Ziemi Lubawskiej i Wzgórzach Dylewskich – Cezary Jakubowski, Adrian Libuda i Sławomir Szczawiński ze Stowarzyszenia „Rowerowa Lubawa” pragną podziękować sponsorom, przyjaciołom i wszystkim którzy przyczynili się do organizacji wyścigu.

Szczególne podziękowania należą się wójtowi gminy Lubawa – Tomaszowi Ewertowskiemu - uczestnikowi wyścigu, za ufundowanie pięknych medali pamiątkowych, przewodniczącemu Gminnego Zrzeszenia LZS – Benedyktowi Czarneckiemu za ufundowanie pucharów oraz właścicielowi firmy Szkłomal – Piotrowi Truszczyńskiemu za ufundowanie szklanych statuetek.

Wzorem poprzednich edycji została rozegrana premia górska Auto Landu na szczycie stoku narciarskiego na terenie Zielonego Zakątka w Lubstynku. Za pomoc w organizacji premii dziękujemy pani Ani Kruszyńskiej i Państwu Zakrzewskim. W tym roku zwycięzcami premii zostali: Kasia Laskowska (Finisher.pl) z Łomianek oraz Paweł Kowalkowski (Centrum Rowerowe Olsztyn) z Fijewa.

Zorganizowanie wyścigu nie byłoby możliwe gdyby nie praca i pomoc wielu osób zaangażowanych bezpośrednio w organizację: Strażaków z Lubawy, z Wałdyk, z Lubstynka, z Glaznot i ze Złotowa oraz Policjantów z Lubawy i Ostródy – zabezpieczających trasę, Harcerek  – pomagających w biurze zawodów i na bufetach, Marcina, Przemka, Tomka W, Sławka, Adriana, Tomka T, Roberta, Witka, Wojtka, Tomka O, Krzysztofa i Cezarego – odpowiadających za oznakowanie trasy i wszystkich, którzy czuwali na trasie i na terenie miasteczka zawodów od początku do końca imprezy - pani Krystyny i pana Stanisława oraz Ani, Oli i Honoraty – za obsługę biura zawodów.

Za wsparcie finansowe i rzeczowe podziękowania dla:

Cezarego Jakubowskiego właściciela firmy Drew-Stol, 
Zdzisława Wierzbowskiego właściciela firmy LPB,
Państwa Grubalskich właścicieli firmy Constract,
Magdaleny Waldan prezes Banku Spółdzielczego w Lubawie,
Lubawskiego Oddziału BGŻ BNP Paribas S.A.
Stanisława Ewertowskiego właściciela firmy PC Plus,
Dyrekcji POLOmarketu,
Jana Jakubowskiego właściciela piekarni „Bochenek”,
Grzegorza Niesiobędzkiego właściciela Piekarni-Cukierni,
Strażaków z OSP Lubawa,
Marka Niedźwieckiego,
Stanisława Kowalkowskiego właściciela ubojni,
Piotra Patalona i Benka Milewskiego właścicieli sklepu „AGA”,
Marka Liberackiego właściciela firmy LIBRO,
Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie,
Państwa Zakrzewskich właścicieli Zielonego Zakątka,
SM Mlekovita oddział w Lubawie,

Podziękowania należą się też gospodarzom terenu, na którym rozgrywany był maraton: kustoszowi sanktuarium ks. Mieczysławowi Rozmarynowiczowi, Dyrekcji Nadleśnictwa Olsztynek, Panu Lechowi Serwotka, Dyrekcji Hotelu Spa Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie, Państwu Zakrzewskim, Pani Monice Żurawskiej-Więcek oraz Jackowi Traczowi właścicielowi pensjonatu Stara Szkoła.

Materiał: Organizator