Brązowy medal Michała Zawadzkiego podczs Mistrzostw Polski w zapasach

W dniach 23-24.03.2018 r dwóch naszych zawodników walczyło na matach Raciborza w Mistrzostwach Polski juniorów w zapasach w stylu klasycznym. Sukcesem zakończył się start Michała Zawadzkiego, który w kategorii wagowej do 67 kg zdobył brązowy medal. Pierwsza walka Michała zakończyła się porażką.

Jednak do następnych pojedynków wyszedł bardzo zmotywowany i zwyciężył kolejne cztery walki przez przewagę techniczną. Wojciech Machulski w tej samej kategorii wagowej sklasyfikowany został na XII miejscu. Gratulujemy kolejnego już medalu jesteśmy bardzo dumni z postawy Michała i życzymy dalszych sukcesów.