PODSUMOWANIE 2017 ROKU W LKS LUBAWA

Kochani skończył się rok 2017. Przeżyliśmy wiele wspaniałych chwil i choć nie wszystko wyszło, zdecydowanie więcej było sukcesów niż tych mniej udanych chwil...

Klub to nie tylko sport, trening, ale przede wszystkim rozwój młodych ludzi, promowanie zdrowego stylu życia wspaniałe przyjaźnie i znajomości, miłe chwile na treningach, zawodach czy obozach sportowych, których chciało by się więcej, by jeszcze lepiej przygotowywać się do zawodów-jednak nie wszystko od nas zależy  ;)

Wasza wspaniała postawa zaprocentowała wieloma sukcesami indywidualnymi i drużynowymi, a klub, który tworzymy wszyscy razem nadal jest na podium na Warmii i Mazurach.

Oto kilka najważniejszych naszych osiągnięć:

- Zawodnicy LKS Lubawa w roku 2017 zdobyli 48 punktów we współzawodnictwie dzieci i młodzieży

- Zajęliśmy III m we współzawodnictwie klubów Warmii i Mazur

- Zajęli I m we współzawodnictwie klubów zrzeszonych w warmińsko – mazurskim LZS

- 3 zawodników klubu było powołanych do Kadry Narodowej

(Weronika Mieczkowska, Piotr Kozłowski, Sebastian Jakubowski)

- 4 zawodników było powołanych do Zaplecza Kadry Narodowej (Maciej Nowakowski, Jakub Borkowski, Sebastian Jakubowski,Marek Kornowski )

- 2 zawodników powołanych do kadry wojewódzkiej młodzika U16

Daria Siemińska i Julia Uzarska

- 1 Zawodnik zdobył III miejsce w Mistrzostwach Europy w Grosseto - Sebastian Jakubowski biegał w eliminacjach w sztafecie 4x400m i przyczynił się do awansu reprezentacji Polski do finału.

- 1 zawodniczka zdobyła medal mistrzostw Polski

- Daria Siemińska została Wicemistrzynią Polski U16 w Pchnięciu Kulą.

- 3 zawodników zdobyło medal Mistrzostw Polski LZS

- II m - Piotr Kozłowski 1500m III m - Weronika Mieczkowska (rzut oszczepem, III m -Sebastian Jakubowski bieg 400m

- 2 zawodników zdobyło 3 medale na MMM w Olecku

I m-Daria Siemińska (dysk), II m - Marcin Figger (oszczep), III m - Daria Siemińska (kula)

- 2 zawodników uczestniczyło w wojewódzkim obozie dla młodzików.

-Zajęliście Im-w klasyfikacji drużynowej Mistrzostw Wojewodztwa LZS i Mistrzostw Województwa w Biegach Przełajowych.

- 25 zawodników uczestniczyło w obozie klubowym w Pucku

-Wiele sukcesów odnotowali również młodsi zawodnicy w zawodach ogólnopolskich i międzynarodowych -Czwartkach Lekkoatletycznych i zawodach „Lekkoatletyka dla każdego”.

-Zdobyliście również ogromną ilość medali na szczeblu wojewódzkim, regionalnym, powiatowym, gminnym...

Oczywiście to tylko namiastka tego co działo sie w tym roku. Dostępna jest również bogatsza wersja, którą w formie slajdów prześlemy na e-mail wszystkim zainteresowanym ...