XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa

Opublikowano:

Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Lubawie serdecznie zaprasza do wzięcia udziału w XIV Edycji Otwartych Mistrzostw Gminy Lubawa w Halowej Piłce Nożnej o Puchar Wójta Gminy Lubawa.

Jak w poprzedniej edycji liga rozgrywana będzie na halach sportowych w  Rożentalu oraz Złotowie. 

W lidze brać udział mogą drużyny składające się maksymalnie z 10 zawodników (każdy z zawodników musi mieć ukończony 16 rok życia). 

Obowiązuje wpisowe/kaucja w wysokości 150,00 złotych od drużyny (w przypadku gdy drużyna rozegra wszystkie spotkania przewidziane w terminarzu wpisowe/kaucja zostanie zwrócona po ostatnim meczu).

Jeśli drużyna: „odda” jedno spotkanie walkowerem otrzyma zwrot w wysokości 100,00 złotych,

„odda” dwa spotkania walkowerem nie otrzyma zwrotu ale może dalej brać udział w rozgrywkach,

„odda” trzy spotkania walkowerem zostaje wycofana z rozgrywek, 

a pozostałe spotkania weryfikowane będą jako walkowery 5:0 dla drużyny przeciwnej. 

Szczegółowe informacje odnośnie ligi otrzymać można dzwoniąc pod numer tel. 603-787-249 (Pan Benedykt Czarnecki) lub tel. 89-645-54-27 (biuro LZS Lubawa).

Zapisy przyjmowane będą do piątku, 27 października 2017 r. na załączonym do niniejszej informacji druku (zapisy osobiście w biurze LZS Lubawa, Fijewo 73, budynek D lub email lzs@gminalubawa.pl).

Termin spotkania z kapitanami drużyn na którym zostanie rozlosowany harmonogram gier oraz omówione zasady zostanie ustalony po upływie terminu zgłoszeń. Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne drużyny do udziału w rozgrywkach.

Do ligi zakwalifikowanych zostanie maksymalnie 14 zespołów. (przy ustalaniu listy drużyn liczyć się będzie kolejność dostarczenia wszystkich niezbędnych dokumentów do Organizatora)

>>>ZGŁOSZENIE 

LZS Lubawa  
foto mz